wszystkie podłoża

podłoża

to najczęściej używany produkt ogrodniczy. Wszystko zaczyna się od podłoża, niezależnie od tego, czy siejesz, czy sadzisz, czy użyźniasz ogród.
I dlatego jest to tak ważne. Westland może zapewnić twoim roślinom właściwą pielęgnację, ochronę, wsparcie i doskonały wzrost. Kontrolujemy rynek, sprawdzamy nowości, nieustannie próbujemy i testujemy, dbając jednocześnie o niezmienną jakość produktu w każdym opakowaniu.

Podłoża Westland – idealne dla twojego ogrodu i przyjazne dla planety.

Podłoża z formułą R+

Podłoża z dodatkiem włókien drzewnych wyróżniają się wśród innych produktów na rynku przede wszystkim lekkością. Porowata struktura nie tylko stwarza doskonałe warunki dla wzrostu i rozwoju korzeni, ale także doskonale wchłania wodę i długo utrzymuje wilgoć. Dodatkowo zawarta w podłożach startowa dawka nawozu zapewnia odżywienie roślin przez 6 tygodni.

Podłoża tradycyjne torfowe

Wybierając podłoża torfowe możesz być pewien, że Twoje rośliny są „w dobrych rękach Pana Ogrodnika”. Jest to tradycyjna formuła w nowoczesnej odsłonie, specjalnie dostosowanej do szczególnych wymagań Waszych roślin.

Podłoża beztorfowe

Oferta podłoży beztorfowych powstała z troski o środowisko naturalne. W Westland przywiązujemy dużą wagę do ograniczenia niekorzystnego wpływu na środowisko. Wysokiej jakości włókna zawarte w podłożu tworzą idealne warunki wodno – powietrzne do rozwoju korzeni i długo utrzymują wilgoć, a zawartość nawozu ekologicznego zapewnia odpowiednie odżywienie roślin.

Podłoża ekologiczne

Nasze podłoża EKO są dopuszczone do stosowania w produkcji ekologicznej, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2018/848.

Dodatki do podłoży

Naturalne produkty wspomagające drenaż i poprawiające właściwości podłoża, obojętne chemicznie. Polecamy do zastosowania jako warstwa drenażowa na dnie doniczek, lub jako dodatek wmieszany w strukturę podłoża w celu jego rozluźnienia.