logo
icon icon

Podłoże do roślin doniczkowych- beztorfowe

Westland Podłoże Do Roślin Doniczkowych to gotowa do użycia mieszanka wysokiej jakości włókien drzewnych, kory i kompostu. Idealnie nadaje się do uprawy wszystkich roślin w pojemnikach. Produkt nie zawiera odpadów gospodarczych, ani składników pochodzenia zwierzęcego. Można je stosować cały rok.

  • w 100% naturalny skład z nawozem organicznym
  • dobrze utrzymuje wilgoć
  • wspiera zdrowy wzrost roślin
  • bez dodatków pochodzenia zwierzęcego
  • opakowanie wyprodukowane z folii pochodzącej w 80% z recyclingu
 
Stosowanie
Kiedy stosować
Sposób użycia
Informacja o produkcie

Gotowe do użycia podłoże uprawowe do sadzenia i przesadzania wszelkich roślin zielonych, roślin kwitnących, warzyw i owoców z wyjątkiem roślin kwaśnolubnych. Można stosować zarówno w pomieszczeniu, jak i na wolnym powietrzu. 

I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII

możliwy termin stosowania
optymalny termin stosowania

1.Aby przygotować roślinę do przesadzenia, podlej ją obficie lub zanurz w wodzie całą bryłę korzeniową na kilkanaście minut w celu ułatwienia wyjęcia rośliny z pojemnika.

2.Wsyp odrobinę podłoża na dno pojemnika, do którego planujesz przesadzić roślinę.

3.Wyjmij roślinę z dotychczasowej doniczki i wstaw bryłę korzeniową do nowej doniczki.

4. Wypełnij przestrzeń wokół korzenia podłożem.

5. Ubij palcami delikatnie ziemię.

6. Obficie podlej.

Deklarowana zawartość składników odżywczych oraz wsad odnoszą się do daty wprowadzenia produktu na rynek i mogą podlegać naturalnym wahaniom. W produkcie zachodzą naturalne procesy biologiczne. Ich działanie ma pozytywny wpływ na zdrowy wzrost roślin. Zjawiskiem również naturalnym tych procesów może być biały nalot na powierzchni podłoża, który znika po jego wyschnięciu. Podłoże Do Roślin Doniczkowych Westland zawiera rozdrobnioną korę z drzew iglastych, która wydziela zapach leśny. Zapach ten ulotni się, kiedy tylko wysypiemy ziemię z opakowania.

Powiązane produkty