logo
icon icon

Podłoże Beztorfowe do Warzyw

Westland Podłoże Do Warzyw Beztorfowe to zbilansowana kompozycja włókien drzewnych i przekompostowanej,  rozdrobnionej kory z drzew iglastych oraz węglanu wapnia. Produkt nie zawiera odpadów gospodarczych,ani składników pochodzenia zwierzęcego.

Westland Podłoże Do Warzyw Beztorfowe to gotowa do użycia mieszanka wysokiej jakości włókien drzewnych, kory i kompostu. Idealnie nadaje się do uprawy wszystkich roślin zielonych, roślin kwitnących i ziół. Można je stosować cały rok. 

 

 
Stosowanie
Kiedy stosować
Wskazówki dotyczące zastosowania: 
Gotowe do użycia podłoże uprawowe do sadzenia 
i przesadzania wszelkich warzyw, ziół i owoców
z wyjątkiem roślin kwaśnolubnych. 
Do stosowania na wolnym powietrzu.  
Deklarowana zawartość składników odżywczych
oraz wsad odnoszą sie do daty wprowadzenia produktu na rynek i mogą podlegać naturalnym wahaniom. 
W produkcie zachodzą naturalne procesy biologiczne 
- ich obecność ma pozytywny wpływ na zdrowy
wzrost roślin. Zjawiskiem również naturalnym tych procesów może być biały nalot na powierzchni podłoża, który znika po jego wyschnięciu. Podłoże Do Warzyw Beztorfowe Westland zawiera rozdrobnioną korę
z drzew iglastych, która wydziela zapach leśny.
Zapach ten ulotni się, kiedy tylko wysypiemy ziemię
z opakowania.
Podłoże zawiera startową dawkę nawozu organicznego. Pierwsze nawożenie zaleca się przeprowadzić
około 4 tygodni po posadzeniu.

Wskazówki dotyczące zastosowania: Gotowe do użycia podłoże uprawowe do sadzenia i przesadzania wszelkich warzyw, ziół i owocówz wyjątkiem roślin kwaśnolubnych. Do stosowania na wolnym powietrzu.  Deklarowana zawartość składników odżywczychoraz wsad odnoszą sie do daty wprowadzenia produktu na rynek i mogą podlegać naturalnym wahaniom. W produkcie zachodzą naturalne procesy biologiczne - ich obecność ma pozytywny wpływ na zdrowywzrost roślin. Zjawiskiem również naturalnym tych procesów może być biały nalot na powierzchni podłoża, który znika po jego wyschnięciu. Podłoże Do Warzyw Beztorfowe Westland zawiera rozdrobnioną koręz drzew iglastych, która wydziela zapach leśny.Zapach ten ulotni się, kiedy tylko wysypiemy ziemięz opakowania.Podłoże zawiera startową dawkę nawozu organicznego. Pierwsze nawożenie zaleca się przeprowadzićokoło 4 tygodni po posadzeniu.

I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII

możliwy termin stosowania
optymalny termin stosowania

Powiązane produkty