logo
icon icon

Podłoże Beztorfowe Uniwersalne

Westland Podłoże Uniwersalne Beztorfowe 
to zbilansowana kompozycja włókien drzewnych i przekompostowanej,  rozdrobnionej kory 
z drzew iglastych oraz węglanu wapnia. Produkt nie zawiera odpadów gospodarczych, ani składników pochodzenia zwierzęcego. 

Westland Podłoże Uniwersalne Beztorfowe to zbilansowana kompozycja włókien drzewnych i przekompostowanej,  rozdrobnionej kory z drzew iglastych oraz węglanu wapnia. Produkt nie zawiera odpadów gospodarczych,ani składników pochodzenia zwierzęcego.

Westland Podłoże Uniwersalne Beztorfowe to gotowa do użycia mieszanka wysokiej jakości włókien drzewnych, kory i kompostu. Idealnie nadaje się do uprawy wszystkich roślin zielonych, roślin kwitnących i ziół. Można je stosować cały rok. 

 

 
Stosowanie
Kiedy stosować
Wskazówki dotyczące zastosowania: 
Gotowe do użycia podłoże uprawowe do sadzenia 
i przesadzania wszelkich roślin zielonych, roślin kwitnących, warzyw i owoców z wyjątkiem roślin kwaśnolubnych. 
Można stosować zarówno w pomieszczeniu, 
jak i na wolnym powietrzu. Deklarowana zawartość składników odżywczych oraz wsad odnoszą się do daty wprowadzenia produktu na rynek i mogą podlegać naturalnym wahaniom. W produkcie zachodzą naturalne procesy biologiczne. 
Ich działanie ma pozytywny wpływ na zdrowy wzrost roślin. Zjawiskiem również naturalnym tych procesów może być biały nalot na powierzchni podłoża, który znika 
po jego wyschnięciu. 
Podłoże Uniwersalne Beztorfowe Westland zawiera rozdrobnioną korę z drzew iglastych, która wydziela 
zapach leśny. Zapach ten ulotni się,kiedy tylko wysypiemy ziemię z opakowania. 
Podłoże zawiera startową dawkę nawozu organicznego. Pierwsze nawożenie zaleca się przeprowadzić 
około 4 tygodni po posadzeniu.

Wskazówki dotyczące zastosowania: 

Gotowe do użycia podłoże uprawowe do sadzenia i przesadzania wszelkich roślin zielonych, roślin kwitnących, warzyw i owoców z wyjątkiem roślin kwaśnolubnych. Można stosować zarówno w pomieszczeniu, jak i na wolnym powietrzu. Deklarowana zawartość składników odżywczych oraz wsad odnoszą się do daty wprowadzenia produktu na rynek i mogą podlegać naturalnym wahaniom. W produkcie zachodzą naturalne procesy biologiczne. Ich działanie ma pozytywny wpływ na zdrowy wzrost roślin. Zjawiskiem również naturalnym tych procesów może być biały nalot na powierzchni podłoża, który znika po jego wyschnięciu.Podłoże Uniwersalne Beztorfowe Westland zawiera rozdrobnioną korę z drzew iglastych, która wydziela zapach leśny. Zapach ten ulotni się,kiedy tylko wysypiemy ziemię z opakowania. Podłoże zawiera startową dawkę nawozu organicznego. Pierwsze nawożenie zaleca się przeprowadzić około 4 tygodni po posadzeniu.

I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII

możliwy termin stosowania
optymalny termin stosowania

Powiązane produkty