logo
icon icon

Nawóz płynny do pomidorów

Nawóz płynny DO POMIDORÓW

Odpowiednio dobrane składniki odżywcze, wzbogacone mikroelementami, wzmacniają naturalną odporność roślin na choroby - gwarantują silny, zdrowy wzrost roślin i obfite plony. Owoce są dorodne, prawidłowo wybarwione i pełne smaku. Nawóz polecamy również do dokarmiania papryki i bakłażana.

 
Stosowanie
Kiedy stosować
Informacja o produkcie
Ostrzeżenia

Jak stosować.

Rośliny w gruncie i w pojemnikach: 1/2 nakrętki (20 ml) nawozu rozcieńczyć w 4-5 l wody.

Rozsada: 1/2 nakrętki (20 ml) nawozu rozcieńczyć w 5-7 l wody.

Obficie podlać rośliny

Kiedy używać.

W okresie aktywnego wzrostu roślin, najlepiej od kwietnia do sierpnia.

Rośliny w gruncie: od wysadzenia do końca zbiorów, co 10-14 dni.

Rośliny w pojemnikach: od wysadzenia do końca zbiorów, co 5-7 dni.

Rozsada: co 5-10 dni.

I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII

możliwy termin stosowania
optymalny termin stosowania

NAWÓZ WE (C.2.1) Roztwór nawozowy NPK 3,5-4-7,5 z mikroskładnikami pokarmowymi. Skład nawozu (% m/m): azot (N) całkowity 3,5; pięciotlenek fosforu (P2O5) 4,0; tlenek potasu (K2O) 7,5; bor (B) 0,010; miedź (Cu) 0,002; żelazo (Fe) 0,040; mangan (Mn) 0,010; molibden (Mo) 0,001; cynk (Zn) 0,002. Cu, Fe, Zn są schelatowane przez EDTA. Wszystkie składniki pokarmowe są rozpuszczalne w wodzie.

Środki ostrożności i przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze 0-30°C, w oryginalnym zamkniętym opakowaniu, z dala od produktów spożywczych, w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Po rozlaniu spłukać wodą. Nie spożywać. W wypadku spożycia skontaktować się z lekarzem. W przypadku zanieczyszczenia oczu – przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się w lekarzem. Chronić przed dziećmi. Przestrzegać zasad higieny. Nie przekraczać zalecanych dawek.

Powiązane produkty