logo
icon icon

WESTLAND NATURALNIE Chroni Róże

Westland Naturalnie Chroni Róże to gotowy do użycia preparat w atomizerze. Należy do produktów, które mogą być stosowane w rolnictwie ekologicznym.

Zapewnia skuteczną kontrolę szerokiej grupy szkodników roślin - mszyce, przędziorki, wełnowce, mączliki, miodówki. Owady nie rozwijaja odporności na ten produkt z powodu jego fizycznego sposobu działania. Do stosowania w ochronie roślin w ogrodzie, w domu i w szklarniach. 

 

Działa w sposób mechaniczny, fizycznie obklejając i unieruchamiajc szkodniki na powierzchni roślin.

  • Brak okresu karencji.
  • Do kwiatów, warzyw, krzewów ozdobnych i owocowych.
  • Na owady działa mechanicznie.
 
Stosowanie
Kiedy stosować
Sposób użycia
Informacja o produkcie
  • róże
  • kwiaty
  • krzewy ozdobne

Produkt zawiera składniki odżywcze wspomagające odbudowę roślin po ataku szkodników oraz oczyszcza liście roślin ze spadzi pozostawionej głównie przez mszyce.

I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII

możliwy termin stosowania
optymalny termin stosowania

  • Wstrząsnąć przed użyciem.
  • Przed zastosowaniem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie.
  • Produkt gotowy do użycia. Na owady działa fizycznie.
  • Szkodniki należy dokładnie pokryć cieczą w miejscach ich występowania – należy opryskać górne i dolne powierzchnie liści. 
Używać po wystąpieniu szkodników. Opady deszczu wkrótce po zabiegu mogą ograniczyć działanie środka - może być konieczny ponowny zabieg. Dla najlepszych rezultatów i utrzymania szkodników pod kontrolą zaleca się opryski cotygodniowe. 
Niektóre ciężkie do zwalczenia szkodniki, jak np. wełnowce, wymagają kilku oprysków. 
W przypadku silnego porażenia roślin zaleca się wykonać kilka oprysków co 2-3 dni.
Nie zaleca się stosowania oprysków roślin w warunkach bezpośredniego nasłonecznienia. 
Nie używać w suche i gorące dni – możliwość uszkodzenia roślin. Przed zastosowaniem 
na cennych lub egzotycznych roślinach należy wykonać zabieg próbny i obserwować rośliny przez 10 dni.

Używać po wystąpieniu szkodników. Opady deszczu wkrótce po zabiegu mogą ograniczyć działanie środka - może być konieczny ponowny zabieg. Dla najlepszych rezultatów i utrzymania szkodników pod kontrolą zaleca się opryski cotygodniowe. Niektóre ciężkie do zwalczenia szkodniki, jak np. wełnowce, wymagają kilku oprysków. W przypadku silnego porażenia roślin zaleca się wykonać kilka oprysków co 2-3 dni. Nie zaleca się stosowania oprysków roślin w warunkach bezpośredniego nasłonecznienia. Nie używać w suche i gorące dni – możliwość uszkodzenia roślin. Przed zastosowaniem na cennych lub egzotycznych roślinach należy wykonać zabieg próbny i obserwować rośliny przez 10 dni.

Preparatu nie stosować  w obecności dzieci i zwierząt,  w wysokich temperaturach lub w czasie silnego nasłonecznienia. Nie jeść, nie pić i nie palić w czasie zabiegu. Zaleca się stosować okulary ochronne. W przypadku kontaktu preparatu z oczami przemywać oczy czystą wodą, przez co najmniej 10 minut. Gdy podrażnienie nie ustępuje skonsultować się z lekarzem – okulistą. Po skończonym zabiegu  lub po przypadkowym kontakcie z preparatem umyć  ręce i twarz; zanieczyszczoną skórę zmyć wodą.Przechowywanie: Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty w temperaturze nie niższej niż 5 ºC  i nie wyższej niż 30ºC. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. Chronić przed dziećmi.

Powiązane produkty