logo
icon icon

WESTLAND NATURALNIE Na Grzyby

Westland Naturalnie Na Gryby to gotowy do użycia preparat w atomizerze. Gotowy do użycia preparat wykazuje wysoką skuteczność w zabezpieczaniu roślin (w tym róż) przed infekcją mączniaka prawdziwego.

 
Stosowanie
Kiedy stosować
Sposób użycia
Informacja o produkcie

Mączniak prawdziwy i inne choroby grzybowe takie jak: mączniak prawdziwy, szara pleśń, rdza i plamistość liśc itp. Przed zastosowaniem preparatu na rośliny, na każdej uprawie wykonać próbny zabieg w celu sprawdzenia, czy w ciągu 7 dni nie nastąpiły objawy uszkodzenia roślin.

I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII

możliwy termin stosowania
optymalny termin stosowania

  • Wstrząsnąć przed użyciem.
  • Przed zastosowaniem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie.
  • Produkt gotowy do użycia.  
Preparat stosować po zauważeniu śladów choroby. Zabieg wykonać wcześnie rano lub późnym wieczorem  tj. przed lub po oblocie pszczół, najlepiej w czasie niskiej wilgotności powietrza (w okresie bezdeszczowym), ponieważ preparat powinien szybko wyschnąć na roślinie. Opryskiwać dokładnie całą roślinę z odległości 30 cm tak, aby była wilgotna, ale żeby nie tworzyły się ściekające krople. Dokładnie pokryć preparatem również dolną stronę liści. Unikać nanoszenia preparatu na płatki kwiatów. W razie konieczności zabieg powtarzać kilkakrotnie po 7 dniach w celu zapobiegania chorobom grzybowym. Nie stosować częściej niż raz w tygodniu.
Opróżnione opakowanie po preparacie oddać do punktu selektywnej zbiórki odpadów lub zakładu zajmującego się recyklingiem.

Preparat stosować po zauważeniu śladów choroby. Zabieg wykonać wcześnie rano lub późnym wieczorem  tj. przed lub po oblocie pszczół, najlepiej w czasie niskiej wilgotności powietrza (w okresie bezdeszczowym), ponieważ preparat powinien szybko wyschnąć na roślinie. Opryskiwać dokładnie całą roślinę z odległości 30 cm tak, aby była wilgotna, ale żeby nie tworzyły się ściekające krople. Dokładnie pokryć preparatem również dolną stronę liści. Unikać nanoszenia preparatu na płatki kwiatów. W razie konieczności zabieg powtarzać kilkakrotnie po 7 dniach w celu zapobiegania chorobom grzybowym. Nie stosować częściej niż raz w tygodniu.Opróżnione opakowanie po preparacie oddać do punktu selektywnej zbiórki odpadów lub zakładu zajmującego się recyklingiem.

Preparatu nie stosować  w obecności dzieci i zwierząt,  w wysokich temperaturach lub w czasie silnego nasłonecznienia. Nie jeść, nie pić i nie palić w czasie zabiegu. Zaleca się stosować okulary ochronne. W przypadku kontaktu preparatu z oczami przemywać oczy czystą wodą, przez co najmniej 10 minut. Gdy podrażnienie nie ustępuje skonsultować się z lekarzem – okulistą. Po skończonym zabiegu  lub po przypadkowym kontakcie z preparatem umyć  ręce i twarz; zanieczyszczoną skórę zmyć wodą.Przechowywanie: Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty w temperaturze nie niższej niż 5 ºC  i nie wyższej niż 30ºC. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. Chronić przed dziećmi.

Powiązane produkty