logo
icon icon

Woda do storczyków

W oda Do Storczyków Westland wydłuża kwitnienie, pobudza rozwój i utrzymuje roślinę 

w dobrej kondycji.Dzięki niezbędnym składnikom, 

zapewnia zdrowy i prawidłowy wzrost. 

 
Stosowanie
Kiedy stosować
Sposób użycia
Informacja o produkcie
Ostrzeżenia
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII

możliwy termin stosowania
optymalny termin stosowania

Wodę Do Storczyków Westland możemy stosować na 2 sposoby: 

1. Podlać kwiat bezpośrednio do doniczki 1 nakrętką Wody Do Storczyków Westland raz na 7-10 dni. W przypadku mocniejszego przeschnięcia podłoża, zaleca się podlać roślinę czystą wodą pomiędzy stosowaniem preparatu.   

2. Nalać do naczynia 250 ml (1 szklanka) czystej wody i 25 ml (1 nakrętka) Wody Do Storczyków. Do tak przygotowanej kąpieli wstawić na 30 minut doniczkę z rośliną. Kąpiele stosować raz na 10-14 dni, najlepiej rano. 

W przypadku mocniejszego przeschnięcia podłoża, zaleca się podlać roślinę czystą wodą pomiędzy stosowaniem preparatu.   
2. Nalać do naczynia 250 ml (1 szklanka) czystej wody 
i 25 ml (1 nakrętka) Wody Do Storczyków. Do tak przygotowanej kąpieli wstawić na 30 minut don

Skład: Nawóz powstały ze zmieszania typów nawozów oznaczonych znakiem „NAWÓZ WE”: C.1.1 Roztwór nawozu azotowego C.2.13 Roztwór nawozowy PK. Składniki pokarmowe wyrażone w % (m/m): azot (N) całkowity 0,02; [azot(N)azotonowy 0,02]; pięciotlenek fosforu (P2O5) rozpuszczalny w wodzie 0,02; tlenek potasu (K2O) rozpuszczalny w wodzie 0,02.

azot (N) całkowity 0,02; [azot(N)azotonowy 0,02]; pięciotlenek fosforu (P2O5) rozpuszczalny w wodzie 0,02; tlenek potasu (K2O) 
rozpuszczalny w wodzie 0,02.
Środki Ostrożności: Nawóz przechowywać w temp. od 0OC do +30OC. P

Środki Ostrożności: Nawóz przechowywać w temp. od 0OC do +30OC. Przy 

rozlaniu ciecz zebrać, a powierzchnię spłukać wodą. Chronić przed dziećmi. Nie spożywać - w razie spożycia wypić ok. 0,5 l wody i skontaktować się 
z lekarzem. W przypadku zanieczyszczenia oczu - przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Przestrzegać zasad higieny. Chronić przed dziećmi.

rozlaniu ciecz zebrać, a powierzchnię spłukać wodą. Chronić przed dziećmi. Nie spożywać - w razie spożycia wypić ok. 0,5 l wody i skontaktować się z lekarzem. W przypadku zanieczyszczenia oczu - przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Przestrzegać zasad higieny. Chronić przed dziećmi.

Powiązane produkty