logo
icon icon

Nawóz płynny uniwersalny

Nawóz płynny UNIWERSALNY

 Wszystkie rośliny potrzebują odpowiedniej pielęgnacji oraz niezbędnych składników pokarmowych. Wieloskładnikowy uniwersalny nawóz płynny dostarcza wszystkich makro- i mikroelementów do odpowiedniego wzrostu wszystkich gatunków roślin ozdobnych i użytkowych. Zapewnia intensywny wzrost i obfite kwitnienie. Nawóz przeznaczony do stosowania doglebowego i dolistnego

 
Stosowanie
Kiedy stosować
Informacja o produkcie
Ostrzeżenia

1 litr nawozu wystarcza na sporządzenie 150-200 l roztworu do podlewania.

Jak stosować.

1/2 nakrętki (20 ml) nawozu rozcieńczyć w 3-4 l wody i obficie podlać rośliny.

Kiedy używać.

Rośliny domowe - od IV do X - co 7-10 dni.

Rośliny balkonowe - od IV do X - co 5-8 dni.

 

 

I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII

możliwy termin stosowania
optymalny termin stosowania

NAWÓZ WE (C.2.1) Roztwór nawozowy NPK 5-5-5 z mikroskładnikami pokarmowymi. Skład nawozu (% m/m): azot (N) całkowity 5; pięciotlenek fosforu (P2O5) 5,0; tlenek potasu (K2O) 5,0; bor (B) 0,01; miedź (Cu) 0,0024; żelazo (Fe) 0,047; mangan (Mn) 0,012; molibden (Mo) 0,0012; cynk(Zn) 0,0024. Cu, Fe, Zn są schelatowane przez EDTA. Wszystkie składniki pokarmowe są rozpuszczalne w wodzie.

Środki ostrożności i przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze 0-30°C, w oryginalnym zamkniętym opakowaniu, z dala od produktów spożywczych, w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Po rozlaniu spłukać wodą. Nie spożywać. W wypadku spożycia skontaktować się z lekarzem. W przypadku zanieczyszczenia oczu – przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się w lekarzem. Chronić przed dziećmi. Przestrzegać zasad higieny. Nie przekraczać zalecanych dawek.

Powiązane produkty